facebook pixel
  • FOLLOW us on Facebook, Instagram & You Tube, You could be the next WINNER!!
  • LIVE DRAWS take place on Facebook, You could be the next WINNER!!
  • Thank you for Playing GOOD LUCK

Winners

upload your photo

Upload your winners/catch of the week photos  below !

NAME: 15-04-21 Winners

PRIZE: Congratulations to all our winners!

NAME: David Monaghan

PRIZE: 48hr Session at Thorney Syndicate, with a guest!

NAME: Selina Zandbergan

PRIZE: Free Korda Tackle Bundle

NAME: Dan Hulance

PRIZE: RT4 Toslon Leaf Black Bait Boat

NAME: Ian Blackwell

PRIZE: Solar Camo Undercover Mat

NAME: Chris Roberts

PRIZE: Nash Deluxe Carp Cradle, with an added extra!

NAME: Peter Hatton

PRIZE: Trakker Levelite Longback Chair

NAME: Chris Roberts

PRIZE: Ridgemonkey Boilie Crusher

NAME: Andy Benham

PRIZE: Deeper Chrip+

NAME: Andy Benham

PRIZE: Avid Carp Quick Up Session Storage

NAME: Andy Benham

PRIZE: £150 Tax Free Cash

NAME: Andy Benham

PRIZE: E.S.P Hide Out Bivvy

NAME: Andy Benham

PRIZE: Nash Bank Life Cook Station

NAME: Ralph Walton

PRIZE: Fox Halo 96K Power Pack

NAME: Andy Benham

PRIZE: Reuben Heaton scales & T-Bar

NAME: Andy Benham

PRIZE: Fox Session Storage

NAME: 08-04-21 Winners

PRIZE: Congratulations to all our winners!

NAME: David Stening

PRIZE: Cygnet Compact Rod Pod

NAME: Ollie Hopkins

PRIZE: Nash Scopex Squid Red Edition Bait Bundle

NAME: Kevin Hall

PRIZE: Aqua Camo Weigh Sling

NAME: 25-03-21 Winners

PRIZE: Congratulations to all our winners!

NAME: Chris Roberts

PRIZE: RT4 Carbon Raymarine Bait Boat!

NAME: Luke Lawry Johns

PRIZE: New Direction V9 Bivvy Table

NAME: Dan Drewery

PRIZE: 3x Free Spirit CTX Rods

NAME: 18-03-21 Winners

PRIZE: Congratulations to all our winners!

NAME: Luke Lawry Johns

PRIZE: Free Spirit CTX Landing Net

NAME: Chris Chowns

PRIZE: CC-Moore Live System 10KG Bait Bundle

NAME: 11-03-21

PRIZE: Congratulations to all our winners!

NAME: Ben Jacklin

PRIZE: Korda Tackle Bundle

NAME: Jay Bennett

PRIZE: Fox Halo 48k Power Pack & Ridge Monkey Boilie Crusher

NAME: Paul Taylor

PRIZE: 3x Daiwa Cross Cast Reels

NAME: 04-03-21 Winners

PRIZE: Congratulations to all our winners!

NAME: 25-02-21 Winners

PRIZE: Congratulations to all our winners!

NAME: Jeff Powe

PRIZE: Deeper Chirp +

NAME: Chris Chowns

PRIZE: Dynamite Tiger Nut 10 KG Bait Bundle

NAME: Gary Hay

PRIZE: Korda Tackle Bundle & 10 Korda Goos

NAME: Ashley Caswell

PRIZE: Nash Bushwhacker Baiting Pole

NAME: 18-02-21 Winners

PRIZE: Congratulations To all our winners!

NAME: Rok Kovacic

PRIZE: Fox Mini Micron X 3 Rod Set Up

NAME: Andrew Benham

PRIZE: Trakker Cookware Bundle

NAME: Luke Lawry Johns

PRIZE: Ridgemonkey Vault Tech Table

NAME: Lee Canham

PRIZE: Trakker RLX 8 Leg Bed

NAME: David Steining

PRIZE: 3x Nash R3 Sirens & Receiver

NAME: 11-02-2021 Winners

PRIZE: Congratulations To all our winners!

NAME: Luke Lawry Johns

PRIZE: Nash Pursuit Longbow Landing Net

NAME: Jay Bennett

PRIZE: Nash Citrus Bait Bundle

NAME: Debbie Foord

PRIZE: Fox Camolite 3 up 2 down rod holdall

NAME: Richard Campbell

PRIZE: E.S.P Hide Out Bivvy

NAME: 04-02-21 Winners

PRIZE: Congratulations To all our winners!

NAME: Ben Sparks

PRIZE: Ridgemonkey C-Smart Wireless Charger

NAME: Luke Lawry Johns

PRIZE: Trakker EQ Carbon Landing Net

NAME: Kevin Hall

PRIZE: Avid Lok Down Low Pod

NAME: Sean Wyatt

PRIZE: Fishspy underwater camera bundle

NAME: Richard Hughes

PRIZE: Mainline Mixed Bait Bundle

NAME: Sean Wyatt

PRIZE: Fox Session Storage

NAME: Natasha Duncan

PRIZE: Korda Tackle Bundle

NAME: Gary Cuer

PRIZE: 3x Delkim Ev-D Alarms

NAME: Carl Palmer

PRIZE: Ridgemonkey Mini Bundle

NAME: 01-02-21 Winners

PRIZE: Congratulations To all our winners!

NAME: 28-01-21 Winners

PRIZE: Congratulations to all our winners!

NAME: Winners 25-01-21

PRIZE: Congratulations to all our winners!

NAME: Scott Ravizza

PRIZE: Ridgemonkey Carbon Throwing Stick

NAME: David Duell

PRIZE: Deeper Chirp +

NAME: 21-01-21 Winners

PRIZE: Congratulations to all our winners!

NAME: Shane Wood

PRIZE: Fox Rx+ 4 Rod Set Up

NAME: Terry Warren

PRIZE: Trakker Big Snooze Sleeping Bag

NAME: Luke Lawry John

PRIZE: Fox Halo 96k Power Pack

NAME: Ben Jacklin

PRIZE: Tripod, Scales & Sling Bundle

NAME: Adrian Pollington

PRIZE: Nash Indulgence Moon Chair

NAME: 14-01-21 Winners

PRIZE: Congratulations To all our winners!

NAME: Simon Gibbs

PRIZE: Ridgemonkey Boilie Crusher

NAME: David Monaghan

PRIZE: Solar A1 Ground Pod

NAME: Shane Wood

PRIZE: £1000 Tax Free Cash

NAME: 07-01-2021 Competition Winners

PRIZE: Well done to all our winners!

NAME: Ashley Caswell

PRIZE: Nash Citruz Bait Bundle

NAME: Michael Anderson

PRIZE: Microcat HD

NAME: Michael Anderson

PRIZE: Fishspy Underwater Camera

NAME: Ben Jacklin

PRIZE: Fox Mini Micron 3 Rod Set Up

NAME: David Rowe

PRIZE: Nash Indulgence Moon Chair

NAME: Andrew Gibbs

PRIZE: RT4 Nato Green & Free Spirit Net

NAME: 24-12-20 Winners

PRIZE: Congratulations, Merry Christmas to all!

NAME: 17-12-20 Competition Winners

PRIZE: Well done to all our winners!

NAME: Jason Handley

PRIZE: Atom Powerpacks Bundle

NAME: David Monaghan

PRIZE: £100 Angling Direct Voucher

NAME: Chris Painter

PRIZE: 10 Korda Carp Goos

NAME: Matthew Blake

PRIZE: Fishspy Underwater Camera

NAME: 03-12-20 Competition Winners

PRIZE: Well done to all!

NAME: Peter Hatton

PRIZE: RT4 Tolson \"Carbon\" Boat Bundle & Trakker Binoculars

NAME: David Duell

PRIZE: Sticky \"the Krill\" Bait Bundle

NAME: Rok Kovacic

PRIZE: 3x Shimano Ultegra XTD Reels

NAME: Martyn Phillips

PRIZE: Bohmer Silent Petrol Generator

NAME: Craig Sayer

PRIZE: Korda Tackle Bundle

NAME: Neil Grisbrooke

PRIZE: Sticky baits bundle

NAME: David Duell

PRIZE: Ridgemonkey throwing stick & JRC sleeping combo

NAME: Darren Rice

PRIZE: Nash Air Cradle Mini Bundle

NAME: Chad Allmark

PRIZE: Korda Mini Tackle Bundle

NAME: Darwin Davies

PRIZE: Delkim TXI-D & Receiver

NAME: Katie Sly

PRIZE: Nash Tackle Landing Net & Wychwood 60lb Scales

NAME: David Monaghan

PRIZE: Nash Deluxe Carp Cradle

NAME: Lewis Jones

PRIZE: Sticky Manilla Bait Bundle

NAME: John Cooperwhite

PRIZE: Ridge Monkey Bundle

NAME: Paul Allcock

PRIZE: Nash R3 Sirens Receiver

NAME: Steven Giles

PRIZE: Nash Monster Retainer Sling

NAME: Glyn Bagely

PRIZE: Korda compac Wychwood Scales

Back to top